klasikinis masazasKlasikinis masažas – seniausias sveikatos higienos ir gydymo menas, apimantis daugiatūkstantinę istoriją. Tai viena iš labiausiai paplitusių masažo rūšių. Klasikinis masažas yra taikomas įvairioms ligoms gydyti, pažeistoms organizmo funkcijoms atkurti bei normalizuoti. Masažas gerina trofinius procesus odoje, aktyvina medžiagų apykaitą, intensyvina dujų apykaitą organuose bei audiniuose, gerina kraujo ir limfos apytaką, raumenų elastingumą, didina jų gebėjimą greičiau susitraukti ir atsipalaiduoti, didina jų darbingumą. Atliekant šį masažą, randai tampa minkštesni, išnyksta audinių suaugimo vietos, taip pat sustiprėja sąnarinės kapsulės mityba.

 

Vibracinis masažas atliekamas aparatu „Andullation Therapy System“. Tai masažo metodas, kai žmogaus kūno audiniuose sukeliamos vibracinės bangos. Aparatas naudojamas raumenims ir sąnariams gydyti, skysčių apytakai audiniuose pagerinti, bendrai organizmo funkcinei būklei atstatyti. Tuo pačiu metu aparatas atlieka vibracinį masažą bei šilumos terapiją infraraudonaisiais  spinduliais. Gydomasis poveikis: mažina skausmus, gerina limfos apytaką, stimuliuoja širdies-kraujagyslių sistemą, gerina kraujotaką, pagerina deguonies tiekimą, skatina toksinų, medžiagų apykaitos produktų pasišalinimą,  mažina nervinę įtampą. 
 

aquaroll

Limfodrenažinis masažas – tai specialiu aparatu atliekama procedūra, skirta limfos ir veninės kraujotakos apytakos gerinimui. Gydomasis efektas: gerėja limfos apytaka, išsiplečia kraujagyslės, šalina audiniuose susikaupusius skysčius, stimuliuoja ląstelių ir medžiagų apykaitą, stiprėja skausmą mažinantis poveikis. Skiriama esant pirminei ir antrinei limfoedemai, lėtinio venų nepakankamumo sukeltai veninei ir limfinei edemai, pooperacinės edemos atveju, kraujotakai gerinti, esant venų varikozei (išsiplėtusioms kojų venoms), trombozės profilaktikai.

 

wellsystem

Sausas vandens masažas įrenginiu „Wellsystem Medical & medical plus“ Įrenginio „Wellsystem medical & medical plus“ atpalaidavimo sistema sukurta naudojant vandenį, šviesą, orą, spalvas, kvapus ir garsus minimalioje erdvėje. Šio masažo metu trinant, glostant, minkant raumenis yra masažuojamas visas kūnas arba atskiros kūno dalys. Procedūra atliekama per rūbus pacientui gulint ant nugaros.
 

Indikacijos:

  • nugaros skausmas, kaklinės, krūtininės stuburo sričių skausmai, migrena, sąnarių skausmai;
  • raumenų įtampa, streso sukelta raumenų įtampa, raumenų nuovargis, raumenų disbalansas, fibromialgija (lengvos formos);
  • nuovargis, stuburo srities funkciniai sutrikimai, sėdimojo nervo skausmas.

 Gydymo poveikis: gerėja kraujotaka ir medžiagų apykaita, veninio kraujo ir limfos apytaka, mažėja raumenų įtampa, mažėja skausmas, mažėja svoris (poodinio riebalinio audinio mažėjimas), teigiama įtaka vegetacinei nervų sistemai (teigiamas poveikis vidaus organams), gilus raumenų atpalaidavimas, raumenų tonuso normalizavimas. 

Aquatizer

Aquatizer masažuoja visą kūną, naudodamas vandens slėgį purkštukais, kurie išdėstyti dešinėje ir kairėje. Tai sukelia hidrauliškai stimuliuojamo masažo efektą. Šis įrenginys yra skirtas pagerinti kraujo apytaką ir palengvinti neuralginius bei raumenų skausmus, masažuojant visą kūną. Gydymo poveikis: atpalaiduoja raumenis, mažina lėtinį skausmą, gerina kraujo ir limfos apytaką, gerina medžiagų apytaką audiniuose, gerina raumenų veiklą, skatina sąnario skysčio išsiskyrimą ir apytaką, didina sąnarių ir stuburo paslankumą.

 

 

 

Legs

Masažo aparatas Legs Beautition atlieka visapusišką oro pagalvių masažą su infraraudonųjų spindulių šiluma ir be jos. Aparato pagalba galima masažuoti blauzdą ir pėdą kartu arba atskirai. Specialiai pėdai integruoti ratukai, leidžia masažuoti biologiškai aktyvus pado taškus. Pade esančių taškų dirginimas gerina bendrą organizmo būseną, atskirų organų veiklą, šalina nuovargį ir nervinę įtampą. Kompresija gerina veninio kraujo nutekėjimą, greičiau pašalina metabolizmo produktus. Infraraudonaisiais spinduliais pašildytas oras, veikia paciento blauzdą ir pėdą, šildo, gerina medžiagų apykaitą.

 

 

 

 

 

Medisana

Medisana unikalus masažo aparatas, kuriuo gali būti masažuojamos pėdos pagal senovinį Shiatzu masažą. Aparatas pritaiko spaudžiamojo masažo principą ir vieną iš masažo metodų kartu su limfiniu drenažu ir refleksologija. Be to, efektyvus cirkuliacijos stimuliavimui, ląstelių atsinaujinimui ir raumenų sausgyslių atpalaidavimui. Gydomasis poveikis: sumažinama įtampa audiniuose, pagerinama mikrocirkuliacija, stimuliuoja biologiškai aktyvius taškus, padidėja audinių gebėjimas įsisavinti deguonį, veikiant limfotaką mažinama edema audiniuose, mažinamas skausmas, padidinama odos ir raumenų temperatūra.

 

Aparatinis apykakles srities masazas

Aparatinis apykaklės srities masažas atliekamas prietaisu ,,Maxiwell 3” – tai masažinė pagalvėlė, su kuria taip pat galima atlikti viso kūno masažą: nugaros, kaklo, pečių, sėdmenų, blauzdų ir pėdų. Masažinę pagalvėlę sudaro masažinės galvutės, kurias sudaro nefritiniai akmenys. Jų skleidžiami infraraudonieji spinduliai suteikia šilumos poveikį ir tai tik padidina terapinį poveikį. Masažinė pagalvėlė leidžia atsipalaiduoti po darbo, suteikia neįkainojamą pagalbą po įvairių sužeidimų.

 

 

 

 

 

 

Axiom Turbo

Axiom Turbo - tai keturių gumuotų ritinėlių maigomojo masažavimo mechanizmas nugarai bei kaklui. Gerina sveikatą, atstato darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas. Tai pasyvi mankšta raumenims. Šis aparatinis masažas pašalina raumenų bei emocinę įtampą, atpalaiduoja, suteikia žvalumo, stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką. Masažo metu žmogus atsipalaiduoja, mažėja skausmas, raumenų įtampa, gerėja bendra savijauta, nuotaika, miegas.

 

 

 

 

 

 

 

Bio Arterial Plus

Bio Arterial Plus yra nuoseklaus veikimo pneumatinės kompresijos sistema, kuri nuosekliai suspaudžia diabetine kojų opa ar protarpiniu šlubumu (kojos skausmu dėl sumažėjusios arterinės kraujotakos) sergančių pacientų pėdas ir blauzdas. Sistema skirta tiekti abipusį 120 mmHg slėgį iki 1 valandos trukmės, 2-3 kartus per dieną. Ciklo metu 4 sekundės (+/- sek.) vykdoma nuosekli galūnių kompresija, po kurios įsijungia 16 sekundžių trukmės poilsio laikas. Bendras ciklo laikas – 20 sekundžių.

Indikacijos: skausmas poilsio ar miego metu; opos; protarpinis šlubumas; išemija;

smulkiųjų kraujagyslių ligos; transplantato nepakankamumas; arterijopatijos nepakankamumas; angioplastikos / stento nepakankamumas; nedidelės amputacijos.

Atliekant elastinį bintavimą mažėja limfiniai pabrinkimai. Technika rekomenduojama ir naudojama kaip pagalbinė priemonė limfodrenažiniui masažui, todėl padidinamas tekėjimas limfagyslėmis, skysčio judėjimas. Švelnus binto veržimas veikia odą, o per odą veikiamos epifascijinės limfagyslės. Limfangiono sienelių tempimas gerina jo judesius ir padidėjęs audinių spaudimas didina limfos susidarymą.

Manualinis limfos drenažas atliekams ne tik onkologiniams pacientams, bet ir esant pooperacinei ar potrauminei edemai, lipedemai, kombinuotai venų ir limfos edemai ar net chroniškam venų nepakankamumui. Todėl toks limfos tekėjimo sutrikimų gydymas taikomas labai plačiai. Po šio masažo žmogus jaučiasi laisviau, labiau atsipalaidavęs, mažėja skausmas ir veržimo jausmas, sumažėja tinimas, galūnė tampa lengvesnė. O, kad rezultatai būtų dar ryškesni masažas kombinuojamas su kompresiniu bintavimu. Po masažo procedūros žmogaus koja ar ranka apvyniojama porolonu, po to – elastiniu bintu. Žmogus su tokia galūne išbūna daugiau nei parą. Toks bintavimas mažina limfinio skysčio pritekėjimą atgal į pažeistą galūnę, gerina raumenų ir sąnarių paslankumą, mažina ir gražina išsiplėtusius audinius į jų pirminę būseną.