Psichologo konsultacijaIndividualios konsultacijos tikslas – padėti sergančiajam  prisitaikyti prie pakitusių aplinkybių, susidorojant su neigiamomis emocijomis ar socialinių ryšių kokybės sumažėjimu. Individualių pokalbių metu psichologas padeda  išgyventi sunkumus, geriau susivokti savyje, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmus, spręsti tarpasmeninius konfliktus, efektyviau valdyti stresą, geriau suprasti susiklosčiusią situaciją ir priimti sprendimus. Individuali psichologinė konsultacija  padeda žmogui plačiau pažiūrėti į savo gyvenimišką situaciją, naujai įvertinti savo  vaidmenį, remiantis nauju suvokimu, keisti savo elgesį. 

Progresuojanti raumenų relaksacija. Progresuojanti raumenų relaksacija yra relaksacinė intervencija, kuri reguliariai taikoma veikia atpalaiduojančiai ir neutralizuoja neigiamą streso poveikį ir leidžia žmogui grįžti į pusiausvyros būseną. Sistemingas šios relaksacijos taikymas sumažina kasdienį patiriamą stresą, lavina organizmo atsparumą stresui, didina distreso tolerancijos slenkstį, pagerina miego kokybę, imuniteto atsparumą bei bendrą žmogaus savijautą.

Progresuojančią raumenų relaksaciją sudaro raumens įtampos atpažinimas, atpalaidavimas ir kontrasto tarp įtempto ir atpalaiduoto raumens suvokimas. Išmokęs atpažinti įtampą ir paleisti ją atpalaiduojant raumenis geba sumažinti kylantį stresą bei praktika veikia prevenciškai galimam stresui patirti, mažina jo patyrimo lygį.

Ši relaksacija yra tinkama bet kurioms amžiaus grupėms - tiek  jauniems, tiek  vyresniems žmonėms.