Ministras teigiamai vertina Šiaulių reabilitacijos centro veiklą

Šiauliuose viešėjęs sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys, be kitų vizitų, apsilankė ir viešojoje įstaigoje Šiaulių reabilitacijos centre. Ministrą lydėjo Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys Vytautas Juškus. 

Šiaulių reabilitacijos centre R. Šukys susipažino su įstaigos darbu, atliekamų procedūrų gausa, kolektyvu. Ministrą maloniai nustebino tai, kad ši sveikatos apsaugos  viešoji įstaiga ne tik sugeba pati save išlaikyti, bet ir atnaujina patalpas, plečia bei įvairina žmonėms teikiamų paslaugų kiekį bei pobūdį. 

Pasak Sveikatos apsaugos ministerijos vadovo, džiugu matyti, kad per pastaruosius devynerius darbo metus, vadovaujant direktorei Irinai Jazdauskaitei-Uščiauskienei, įstaigos kolektyvas nuo 24 darbuotojų išaugo iki daugiau kaip 60-ies, kad čia dirba tiek daug jaunimo, kad nuolat įgyvendinamos naujos idėjos. 

Susipažinęs su Reabilitacijos centre įdiegta elektronine registracijos sistema www.asesusveikas.lt, ministras patvirtino, kad įstaigoje sukurtas internetinis paslaugų valdymas iš tiesų labai reikalingas ir pacientams, ir čia dirbantiems medikams ir yra teigiamas pavyzdys kitoms gydymo įstaigoms.