Atsiliepimų skiltyje įstaiga į klausimus neatsako. Jei norite užduoti klausimą, užpildykite kontaktų formą „Klauskite, siūlykite, patarkite...“, kurią rasite čia.

Comments

 • JaninaČ, Sat, 07/22/2023 - 22:26:

  Labai noriu padėkoti gyd. Povilui Valentukoniui už profesionalią pagalbą. Lankausi Šiaulių reabilitacijos centre jau ne pirmą kartą. Visas personalas labai paslaugus, profesionalus, nežiūrint ar tu jaunas, ar senjoras, visiems skiriama pakankamai dėmesio. Ar atėjai pirmą kartą, ar ateini jau ne pirmą dieną. Visada darbuotojai, jei reikia, paaiškina, pataria. Visada paklausia prieš mankštas kiekvieno," kaip jautiesi?" Visi su šypsenom, mandagūs, paslaugūs. Labai jaučiasi ir kolektyve tarpusavyje šiltas bendravimas. Pagalba vienas kitam, vienas kito papildymas. Ar tiesiog paprastas klausimas, "ar tau viskas gerai?" pastebėjus gal šiek tiek pavargusį kolegą. Tokia aplinka veikia labai teigiamai, o tai suteikia aplinkai dar daugiau jaukumo. Tiesiog atėjus į Šiaulių reabilitacijos centrą atrodo, kad čia - privati klinika tiek dėl aplinkos, tiek dėl darbuotojų profesionalumo. Dėkui visiems darbuotojams už pagalbą padedant sugrįžti į pilnavertį gyvenimą po traumos operacijos.

 • JaninaČ, Wed, 07/19/2023 - 22:23:

  Pirmiausia labai dėkoju gyd. Povilui Valentukoniui už profesionalią pagalbą. Lankausi Šiaulių reabilitacijos centre jau ne pirmą kartą. Visas personalas labai paslaugus, profesionalus, nežiūrint ar tu jaunas, ar senjoras, visiems skiriama pakankamai dėmesio. Ar atėjai pirmą kartą, ar ateini jau ne pirmą dieną. Visada darbuotojai, jei reikia, paaiškina, pataria. Visada paklausia prieš mankštas kiekvieno," kaip jautiesi?" Visi su šypsenom, mandagūs, paslaugūs. Labai jaučiasi ir kolektyve tarpusavyje šiltas bendravimas. Pagalba vienas kitam, vienas kito papildymas. Ar tiesiog paprastas klausimas, "ar tau viskas gerai?" pastebėjus gal šiek tiek pavargusį kolegą. Tokia aplinka veikia labai teigiamai, o tai suteikia aplinkai dar daugiau jaukumo. Tiesiog atėjus į Šiaulių reabilitacijos centrą atrodo, kad čia - privati klinika tiek dėl aplinkos, tiek dėl darbuotojų profesionalumo. Dėkui visiems darbuotojams už pagalbą padedant sugrįžti į pilnavertį gyvenimą po traumos operacijos.

 • Ilona, Wed, 05/17/2023 - 17:54:

  Ačiū už nuostabias procedūras, pagerinusias mano sveikata. Noriu prisidėti prie daugelio kas dėkoja kineziterapeutei Ievai Masiulytei. Tikrai labai puiki, profesionali darbuotoja, norėčiau grįžti ir grįžti vien dėl jūsų, rekomenduoju visiems.

 • Loreta, Tue, 04/18/2023 - 05:21:

  Labai didelis ačiū, nuostabiam Šiaulių reabilitacijos centro personalui. Puikus darbas, dėmesingas,paslaugumas, taktiškumas.Malonu tokioje įstaigoje lankytis.Visose procedūrose ,kur teko lankytis slaugytojai dirbo profesonaliai,mandagiai .Išskirtinai noriu padėkoti gyd.Mariui Atkočiūnui, kinezeterapiautui vandenyje A.Urbonui ,ergoterapijoje Monikai Paškevičiūtei. Ačiū jums ir sėkmės!

  • Natalija Galko, Fri, 04/28/2023 - 18:29:

   Noriu padekuoti gydytoja -reabilitologa Vytauta Juzena uz profesionalia issamia konsultacija.Labai malonus ,rupestingas ir nuosirdus gydytojas.Taip pat visa kolektyva kinezeterapeutu.Esu labai patenkinta.

 • Anonymous, Tue, 03/07/2023 - 14:34:

  Laba diena,Labai noriu padekuoti visiems darbuotojams,gydytojams,kineziterapeutams uz rupestinguma,patarimus,pagalba,atliekant savo darba.Didelis Aciu visiems.Tik geriausi ispudziai.Butinai dar grisiu.Sekmes visems!

 • Anonymous, Tue, 03/07/2023 - 14:34:

  Ačiū nuostabiam kolektyvui, kad rūpinosi mano sveikata. Visi malonūs, rūpestingi, profesionalūs, vienintelis minusas - ilgos eilės pas gydytojus, bet manau tikrai vertą laukti. Didžiausia padėka kineziterapeutams, ypač Ievai Masiulytei, viską aiškiai paaiškina, parodo, stebina jaunos merginos profesionalumas ir kaip sugeba maloniai bendrauti su pacientais (net su neetiškai besielgečiais pacientais) didžiausios sėkmės ir kantrybės jums, begalo svarbiame ir sunkiame darbe!

 • Rasa, Mon, 01/23/2023 - 09:09:

  Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Povilui Valentukoniui už profesionalumą, ergoterepeutei Agnei Žemaitei, slaugytojai Danguolei Petroševičiūtei, kineziterapeutei Viktorijai Makauskaitei ir visiems prisidėjusiems prie mano sveikatos stiprinimo. Ačiū visiems. Pagarbiai Rasa J.

 • Birutė, Tue, 10/11/2022 - 12:57:

  Labai ačiū visam kolektyvui už man suteiktas paslaugas. Sugrįšiu dar ne kartą. Noriu padėkoti mankštų specialistei Ievai Masiulytei, labai maloni, rūpestinga ir svarbiausia profesionali darbuotoja. Labai aiškiai viską papasakoja ir parodo kaip atlikti, dabar darysiu mankštą namuose. Ačiū jums visiems!

  • Adrija , Tue, 11/22/2022 - 09:44:

   Nuoširdžiausia padėka Gyd. Vytautui Juzėnui, labai puikus specialistas. Visiems reabilitacijos centro darbuotojams, slaugytojoms, kineziterapijos treneriams padėjusiems po kelio operacijos sustiprėti. Skyriuje buvo visi mandagūs, kantrūs ir paslaugūs. Ačiū už Jūsų kilnų darbą.

 • Irena, Tue, 09/27/2022 - 11:22:

  Nuoširdus ačiū gydytojui Mariui Atkočiūnui už pagalbą dėl mano sveikatos pagerėjimo.

 • Jolanta Kemešienė, Tue, 08/09/2022 - 08:10:

  Laba diena, noriu padėkoti centro darbuotojams nuolat besirūpinantiems mūsų sveikata. Esu labai dėkinga gyd. Mariui Atkočiūnui, kuris atkreipė dėmesį į išsakytus negalavimus ir parinko tinkamas prosedūras bei papildomai paaiškino ir patarė. Linkiu sėkmės darbuose.

 • Oksana Pocienė, Sat, 08/06/2022 - 09:16:

  Tvarka, jaukumas, rūpestis, įsiklausymas, procedūrų gausa!! Puikūs rezultatai sveikatai!!! Ačiū, kad esat!!

 • Baseinas, Tue, 07/26/2022 - 08:03:

  Laba diena, pacientams, kurie planuoja lankyti kineziterapija vandenyje rekomenduoju pasiteirauti kokiu metu ten dirba kineziterapeutė Ieva Masiulytė ir stengtis patekti tokiu laiku. Teko atlikti mankštą su skirtingais įstaigos kineziterapeutais, tai nesvarbu nugara ar koja skauda senas ar jaunas visi darom tą patį. Tačiau nustebino minėtos kineziterapeutės profesionalumas keliems pacientams taikyti skirtingus pratimus pagal galimybes. Ačiū labai patiko!

 • Anonymaus , Tue, 05/17/2022 - 13:12:

  Administratorės galėtų atidžiai dirbti. Skambinau klausiau ar yra iš daktarės siuntimas pažiūrėjo gal nežinau miegodama žiūrėjo. Sakė nėra o, kai baigėsi siuntimas jie nekalti. Pats žmogus lieki kaltas.

  • Administracija, Tue, 05/17/2022 - 15:10:

   Laba diena, ačiū už pastabą. Norime priminti, kad kiekvienas pacientas turi galimybę pasižiūrėti e-sveikatoje ar yra išrašytas jam gydytojo siuntimas. Prašome neužkrauti papildomų darbų mūsų registratorėms. Pagarbiai administracija.

 • Aldons, Fri, 04/15/2022 - 15:22:

  Labai dėkoju kineziterapeutui Justiniui Bubeliui už tokią profesonalią pagalbą

 • Ilona, Thu, 03/31/2022 - 19:34:

  Laba diena. Nuslūgus emocijoms po reabilitacijos noriu Jums visiems labai padėkoti. Nuostabi aplinka, profesionalus kolektyvas, puikios procedūros. Noriu atskirai padėkoti specialistams: kineziterapeutė Ieva Masiulyte - turite talentą taip profesionaliai taikyti pratimus ir pastebėti kiekvieną pacientą tiek salėje tiek baseine, labai didelė priemonių įvairovė kas mums pacientams tikrai patinka ir jaučiame kad dėmesys skiriamas kiekvienam pagal problemą. Masažuotojas Mindaugas - tikrai gydančios rankos! Ačiū visiems už sveikatą, nuo registratūros iki medicinos personalo!!!

 • Janina, Thu, 02/17/2022 - 14:26:

  Laba diena. Reabilitacijos centre lankausi kasmet ir visuomet po gydymo kursų jaučiu žymų sveikatos pagerėjimą. Aptarnaujantis personalas visuomet būna malonus ,rūpestingas.Labai maloniai nuteikia Reabilitacijos centre tvarka ,švara, gydomųjų procedūrų įvairovė .Ypač noriu padėkoti gyd V. Juzėnui ,kuris ,įsigilinęs į negalavimus ,labai tikslingai paskiria procedūras ir maloniai viską paaiškina . Esu dėkinga ir kineziterapeutai A.Povilaičiui už labai profesionalias mankštas ,paaiškinimus ir patarimus , o taip pat ir visam Reabilitacijos centro kvalifikuotam personalui .Janina.

 • Renata, Mon, 01/10/2022 - 13:54:

  Laba diena, po rankos traumos pasirinkau Jūsų įstaigą reabilitacijai. Noriu labai padėkoti visam personalui, su kuriuo teko bendrauti ir kurio dėka po 1.5 mėnesio užsiėmimų traumos pasekmių praktiškai nebejaučiu :) Rūbinėje dirbančios moterys, kurios visada pasitinka ir išlydi su šypsena :) Registratūros moterys, kurios sudaro paslankų ir patogų procedūrų grafiką :) FMR gydytojai, kurie įsigilina į paciento pojūčius ir lūkesčius :) Na ir pagrindiniai pagalbininkai sveikimo link - kineziterapeutai, ergoterapeutai, slaugytojos :) Visada su šypsenomis, maloniai paaiškina, padeda ir negaili patarimų tolimesniam ir greitesniam sveikimui. Jų buvo daug, ne visų vardus pamenu, bet nuoširdžiai dėkoju : už naudingas ir labai padėjusias stiprėti ne tik rankai mankštas baseine Artūrui Povilaičiui už kineziterapijos ir ergoterapijos užsiėmimus, kurie sustiprino ir išlaisvino iš sąstingio Tautvydui Meliui, Daumantui Balčiūnui, Monikai Paškevičiūtei, Arnui Urbonui ir kitiems, su kuriais teko mankštintis :) už parafino, rankų vonelės, limfodrenažo ir kitas procedūras visoms darbuotojoms :) Šiaulių reabilitacijos centras turi kuo didžiuotis - puiki ir moderni bazė, neįkainojamas ir profesionalus personalas ir sveikesni, laimingesni pacientai. Sėkmės Jums :)

 • Zina, Wed, 12/29/2021 - 15:15:

  Noriu padėkoti visam reabilitacijos centro kolektyvui,pradedant rūbine,baigiant darbuotojais.Gerai organizuotas darbas.Tuo pačiu ir gyd.reabilitoligui P.Valentukoniui už parinktas procedūras.Gyd.jaunas,tačiau puikiai išmanantis savo darbą.Rekomenduoju šį gydytoją.Dėkinga masažistei Onai Žymantienei,ir kinezeterapeutei A.Žemaitei.Ačiū už nuoširdžiai atliktą darbą.

 • Agnė, Wed, 12/08/2021 - 12:16:

  Noriu padėkoti Ievai Masiulytei, ji nuostabi savo srities specialistė - kineziterapeutė, su šypsena, su gera energija atsidavusi darbui. Sėkmės Jums Ieva, gerų pacientų, sėkmės visakeriopos.

  • Valentina, Wed, 12/15/2021 - 09:17:

   Šiauliuose gyventi gera! Šis šūkis labai tinka mūsų mieste Reabilitacijos centrui Pramonės15 A .Jam vadovauja gyd.IRINA JAZDAUSKAITĖ-UŠČIAUSKIENĖ ,atidavusi visą širdį ir žinias reabilitacinio centro atnaujinimui .Tikriausiai visi šiauliečiai pamena šio centro tuometinį būvį.Dabar viskas pilnai atnaujinta.Visur ideali švara, tvarka ,dezinfekcijos priemonės.Stebina centro galimybės,paslaugų įvairovė,kurių yra net ir nevisose sanatorijose. Puikus, kvalifikuotas personalas. Ačiū gyd. Mariui Atkočiūnui, kuris,įsiklausęs į mūsų sveikatos būklę ir norus, parinko tinkamas procedūras. Su artėjančiomis žiemos šventėmis sveikiname visą puikų kolektyvą !!!

 • Janina, Wed, 11/17/2021 - 10:30:

  Laba diena. Reabilitacijos centre lankausi kasmet ir visuomet būdavau labai patenkinta. Aptarnaujantis personalas visuomet būna malonus ,rūpestingas.Ypač noriu padėkoti gyd V. Juzėnui ,kuris įsigilinęs į negalavimus ,labai tikslingai paskiria procedūras ,pataria ,maloniai viską paaiškina . Tačiau vakar t.y. lapkričio 16d 15val prie antro langelio dirbanti šviesi registratorė Rasa nuteikė labai nemaloniai .Man paprašius gydymo kursą paskirti nuo 22d ,pirmadienio ,nes dėl susidariusių aplinkybių tuoj pat, nuo rytojaus lankyti negaliu , registratorė pakėlusi balsą pasakė ,kad negalima , kad taip pažeidžiu taisykles ir tai bus atžymėta kortelėje .Net neleido paklausti ,ką turėčiau daryti ,pas ką kreiptis ,kad man leistų pradėti procedūras lankyti nuo pirmadienio ,vis klausė manęs „Ar jūs suprantate, kad negalima“ Ir taip kokius 4 kartus. Jaučiausi pažeminta dėl tokio elgesio ,juolab ,kad esu gana senyvo amžiaus, ką tik persirgusi Covid . Janina.

  • itspecialistai@reab.lt, Wed, 11/17/2021 - 14:27:

   Laba diena, Labai džiaugiamės, kad naudojatės VšĮ Šiaulių reabilitacijos centro paslaugomis. Šiuo metu Lietuvoje yra paskelbta ekstremali situacija dėl COVID-19 ligos. Siekiant išvengti ligos plitimo yra nustatyti tam tikri apribojimai, vienas iš jų, tai srautų reguliavimas. VšĮ Šiaulių reabilitacijos centre norinčių gydytis yra ganėtinai didelis pacientų skaičius. Siekiant išvengti susibūrimų, atstumų laikymosi ir kitų numatyti reikalavimų, paskirstome pacientų skaičius tolygiai, kiek tai yra įmanoma. Norėtume atsiprašyti Jūsų dėl nemalonaus medicinos registratorės elgesio. Linkime Jums sveikatos.

 • Loreta, Fri, 10/29/2021 - 11:55:

  Noriu kreiptis į kineziterapeutę Ievą Masiulytę. Jūs Dievo siųstas angelas mums, pacientams. Dar nebuvau sutikusio tokio griežto, bet kartu nuoširdaus žmogaus. Visus sužiūri, pakonsultuoja, ir net akies nenuleidžia, kad tik ranka ar koja nekiltu ne taip. Visakeriopos sėkmės Jums, tikiuosi nepaliksite šio reabilitacijos centro ir dar ilgai mus gydysite.

 • Algirdas, Thu, 08/26/2021 - 16:50:

  Noriu padėkoti už suteiktas profesionalias sveikatinimo paslaugas. Dėkoju Centro vadovybei už gerą paslaugų teikimo organizavimą ir tvarką, personalui - už kvalifikuotas ir kokybiškas paslaugas. Pagarbiai, Algirdas

 • Audronė, Mon, 08/16/2021 - 18:08:

  Ačiū centro darbuotojams už malonų bendravimą. Gydytojas M. Atkočiūnas puikus specialistas, paklausinėjo, apžiūrėjo sūnų ir labai maloniai bendravo. Išėjome iš kabineto pakilios nuotaikos. Taip pat registratūroje maloniai paaiškino ir sudarė grafiką. Visiems sveikatos ir sėkmės.

 • Kristina Pliskauskienė, Mon, 08/16/2021 - 12:34:

  Laba diena, noriu padėkoti jūsų centro personalui už nuoširdų darbą - pradedant rūbinės darbuotojomis, registratūros merginomis, gydytojais, kineziterapeutais ir kitais darbuotojais. Jau antrą kartą paslaugas pasirenku pas jus ir labai tuo džiaugiuosi. Išlikite tokie visada ir tik pirmyn! :)

 • Nijolė Budrytė, Thu, 08/12/2021 - 12:35:

  Labai noriu pasidžiaugti Šiaulių miesto reabilitacijos centro vadove Irina Jazdauskaite - Uščiauskiene, kuri savo dideliu darbu atnaujino visą centrą. Dabar malonu ir jauku pas jus lankytis. Baigiau reabilitacijos kursą rankos peties operacijos. Noriu padėkoti gydytojams Mariui Atkočiūnui ir Vytautui Juzėnui už parinktas procedūras, dėmesingumą ir malonų bendravimą. Didelis ačiū kinezeterapeutams Žygimantui Drufui, Mindaugui Užkuraičiui ir jaunoms kinezeterapeutėms, masažuotojai Irenai Černiauskienei, perlinių vonių aptarnaujančiam kolektyvui, parafino procedūrų darbuotojoms, visoms elektro terapijos 301 - 311 kabinetų darbuotojoms, budinčiajai. Ačiū jums ir didžiausios sėkmės Jūsų gyvenime ir darbe. Linkiu, kad svarbūs sumanymai būtų sėkmingi! Pacientė Nijolė Budrytė

 • Anonymous, Tue, 06/01/2021 - 21:39:

  Močiutės vardu noriu padėkoti nuostabiam kolektyvui, kuris padėjo atstatyti lūžusią ranką. Močiutė ypatingai nuoširdžiai dėkoja masažuotojams, už jų švelnumą ir profesionalumą. Didelis ačiū kineziterapeutei Ievai, močiutės žodžiais sakant “jauna,nuoširdi, be galo gera, profesionali specialistė” dar ir namų darbų pridavė, kad tik atsistatytų ranka! Ačiū Jums mielieji, darote stebuklus!!!

 • Irma, Thu, 04/29/2021 - 21:42:

  Ačiū nuostabiems kineziterapeutams Ievai Masiulytei ir Žygimantui Drufui, kurie padėjo sumažinti nugaros skausmą. Tikrai kompetetingi bei malonūs specialistai. Rekomenduoju! Taip pat ačiū visam nuostabiam kolektyvui. Negaliu nepaminėti, kad maloniai stebina švara ir tvarka įstaigoje

 • Alma, Fri, 04/23/2021 - 12:59:

  Dėkoju kineziterapeutei Jurgitai Gvildytei už profesionalumą, supratingumą ir rebilitacijos centro darbuotojams už puikų galūnės atstatymą po lūžio.

 • Aida, Thu, 02/25/2021 - 18:14:

  Dėkoju, slaugei Evelinai Malčiauskienei už malonų bendravimą, paslaugumą ir rūpestį! AČIŪ!

 • Jurgita, Wed, 01/13/2021 - 15:32:

  Gaila, jog nežinau žmonių vardų, kurie valo reabilitacijos patalpas ir budi prie durų: užtikrina švarą ir tvarką centre. Ačiū Jums, nes nuo Jūsų dabar labai priklauso covid - 19 suvaldymas. Sveikatos ir stiprybės Visiems ir tiems su kuriais dar neturėjau garbės susipažinti!

 • Jurgita, Wed, 01/13/2021 - 15:13:

  Sveiki. Vėl lankausi reabilitacijos centre. Ir esu labai dėkinga šiems puikiems žmonėms: gydytojui Mariui Atkočiūnui (visuomet ypač dėmesingas, empatiškas ir draugiškas), Žygimantui ir Mindaugui Drufams (žmones gydo ne tik jų rankos, bet ir šypsenos, gera nuotaika) Ačiū Jums visiems kartu ir kiekvienam skyrium!

 • Jurgita, Wed, 12/30/2020 - 10:35:

  Sveiki. Norėčiau pasidžiaugti ir labai padėkoti kineziterapeutei Ievai Masiulytei. Retai dabar gali sutikti tokį jautrų, atsakingą, jauną specialistą - profesionalą. Tokį jauną, lankstų ir kompetetingą. Reabilitacijos centrui labai pasisekė, jog turi tokią darbuotoją. Ačiū Jums, Ieva. Jūs darote stebuklą!!!

 • Eimantas, Fri, 09/18/2020 - 09:02:

  Dėkoju Inesai Juškienei už parinktas labai geras procedūras,gydytoja išmananti savo darbą.Ir didelis dėkui Ievai Masiulytei,labai geri ir naudingi pratimai mankštoje,nuėmė skausma kuris keliavo į koją.Esu labai patenkintas.

 • Sigita, Thu, 09/10/2020 - 10:30:

  Laba diena, noriu padėkoti už puikius specialistus. Tiesiog neįtikėtina, kaip per 20 min. galima efektyviai ir efektingai paskirstyti laiką pacientams su skirtingomis diagnozėmis – kiekvienam tiksliniai pratimai, įvairiai taiko kineziterapijos ir ergoterapijos įrangą ir priemones. Nuoširdžiai dėkoju profesionaliems kineziterapeutams ergoterapijoje Gabrielei Vosytei, Tautvydui Meliui (dar ir namų darbus uždavusiam), smūgius taikiusiam Artūrui Povilaičiui (120 kab.).

 • Justina, Fri, 08/21/2020 - 09:27:

  Labai ačiū už profesionalūmą ir nuoširdų rūpestį pacientais

 • Jūratė, Sat, 08/01/2020 - 13:36:

  Katik baigiau reabilitacijos kursą centre Labai noriu pasidžiaugti jaunų darbuotojų profesionalumu,pradedant nuo registratūros darbo baigiant procedūrų atlikimu viskas labai patiko,gydytojas Marius Atkočiūnas labai tiksliai paskyrė tai ko man reikia, įpatingai dėkoju kineziterapeutei Ievai Masiulytei, tikrai savo darbą išmananti specialistė, dirbanti iš pašaukimo, Vienintelis pastebėjimas dėl trečio aukšto darbuotojų, pacientams nesinori girdėti asmeninių pasakojimų tarp darbuotojų, Ačiū jums ir didžiausios sėkmės

 • Vita, Tue, 07/28/2020 - 14:26:

  Be galo dėkoju kineziterapeutams J. Bubeliui ir I. Masiulytei pas kuriuos patekau po peties traumos. Tikrai profesionalūs specialistai išmanantys savo darbą. Taip pat ačiū visam personalui

 • Liuda, Thu, 07/23/2020 - 17:11:

  Nuoširdžiai dėkoju masažuotojui Ramūnui Beneševičiui už profesionalią pagalbą sveikatai ir atsidavimą savo darbui.

 • Birute, Wed, 07/15/2020 - 18:30:

  Nuoširdus ačiū kineziterapeutei Ievai Masiulytei. Nors ir patekau į grupinę mankštą, sugebėjo ne tik pritaikyti pratimus individualiai, kurie man begalo padėjo, bet ir pirmą kartą iš kineziterapeuto išgirdau tokį aiškų ir paprastą paaiškinimą apie mano problemą. Dar kartą ačiū ir didžiausios sėkmės. Kitą kartą apsilankiusi tikiuosi vėl patekti pas šią specialistę.

 • Raimonda, Tue, 03/10/2020 - 13:49:

  Pastaruoju metu dažnai tenka lankytis po gydymo įstaigas ir registruotis telefonu. Kitur net nesulauki kuomet pakels administratorė telefoną, o čia skambtelėjus iš kart pakėlė, bei malonus bendravimas, ačiū jums pirmas įspūdis puikus.

 • Eglė , Wed, 03/04/2020 - 15:46:

  Didžiausias ačiū masažuotojui Ramūnui Beneševičiui, rekomenduoju su stuburo problemom būtent kreiptis pas jį!

 • Rita, Tue, 12/17/2019 - 12:51:

  Kasmet lankausi centre, tačiau problema su lankytojų avalyne taip ir neišsprendžiama. Tvaikas tvyrantis nuo batų išrikiuotų po radiatoriais ir suolais verčia palikt persirengimo kambarį ir koridoriuje užbaiginėti elementariai tai ką būtų galima padaryti viduje. Nejau vadovams "nusispjaut" į lankytojus į jų elementarius būtinus higienos reikalavimus. Skelbimas kabantis ant įėjimo durų viduje bereikšmis, jo niekas neskaito, nes įeinant jo nematai, o išeinant jau nebeaktualu. Į atnaujinimą investuota daug, tačiau persirengimo kambariai ir spintelės liko be pakeitimų. Ar pati įstaigos vadovė bandė bent kartą į tokią spintelė patalpint savo daiktus? Jei persirengimo kambaryje daugiau nei 4-5 moterys, tai tenka luktelėt, kol kažkas išeis, ar pasitrauks, kad pasiektum spintelę ir galėtum persirengti.

  • Sigitas, Fri, 02/21/2020 - 19:53:

   Lankiausi skirtingose procedūrose jau su keliais siuntimais ir visada atsigauna ir kūnas ir siela. Malonus bendravimas, geri gydytojai ir kitas personalas. Lankiau papildomai akupunktūros kursą, dabar papildomai ultragarsą kaklui - ačiū, kad esate :)

  • Administracija, Mon, 12/30/2019 - 15:45:

   Dėkojame Jums už pastabas. Norime informuoti, kad pacientai avalynę, kaip ir kitus asmeninius daiktus turėtų laikyti užrakinamose spintelėse, esančiose persirengimo kambariuose. Tiems, kam tai sukelia nepatogumų, avalynę gali palikti rūbinėje. Visa informacija apie tai paskelbta gerai matomose vietose, o už be priežiūros paliktus daiktus įstaiga neatsako. Įstaiga visada stengiasi sudaryti sąlygas, kad pacientams būtų kuo patogiau, bet negali atsakyti už neatsakingus pacientus. Atsiprašome, jei tai Jums sukėlė nepatogumų.

 • Anonymous, Thu, 10/10/2019 - 13:29:

  Šiuo metu lankausi šiame centre, visų procedūrų dar neužbaigiau. Bet turiu labai svarbią pastabą šio centro vadovams. Kineziterapija vyksta 121,123 kab., šiose patalpose toks kvapas, kad nesinori net ten įeiti, o reikia mankštintis. Susmirdę, nedezinfekuojami kilimėliai, vieni ant jų daro mankštą stovėdami, su kojinėmis, kiti ant tų pačių kilimėlių gulėdami. Kilimėliai jau padriskę, kaip jau minėjau susmirdę nuo bakterijų, šlapimo ir visokių grybelių. Jei nėra prižiūrimi ir nedezinfekuojami kilimėliai, tai drąsiai galiu teigti, kad ir kitos ten esančios priemonės tinkamai neprižiūrimos. Tikiuosi centro vadovai imsis atitinkamų priemonių. Dėkoju.

 • Pages

Leave a Reply