Parafino aplikacijos

 Parafino vonelė plaštakoms

Parafino vonelė plaštakoms – tai gydymas skystu kosmetiniu parafinu juo padengiant odą. Parafinas pasižymi geru laidumu šilumai ir gebėjimu ją ilgai išlaikyti. Parafino aplikacijos efektyviai drėkina odą, užtikrina reikiamą drėgmės lygį ne tik procedūros metu, bet ir kurį laiką po jos, atveria poras ir pašalina negyvas ląsteles, pagerinama kraujo cirkuliacija, medžiagų apykaita, mažinamas sąnarių sąstingis, efektyviai atpalaiduojami raumenys, gerina uždegiminių infiltratų, randų, sąaugų rezorbciją, regeneraciją, mažina raumenų spazmus.

 

parafinas

Naudojame PINO-PAC fangoparafiną (parafinas + vulkaninis purvas). Tinka, kai indikuotina šiluma. Procedūros metu stimuliuojama kraujotaka, atsipalaiduoja raumenys, sumažėja raumenų įtampa bei spazmai.

Taikomos sergant kvėpavimo sistemos (lėtiniu bronchitu, pneumonija), virškinamojo trakto, periferinės nervų sistemos ligomis (neuritai, radikulopatijos), esant raumenų ir / ar sąnarių skausmams, uždegimams, po traumų – įvairių lūžių, išnirimų, sausgyslių patempimo, esant potrauminėms kontraktūroms.

Purvo aplikacijos

sapropelis

*Sapropelis – dumblingos nuosėdos ar nuogulos, susidariusios gėlų, stovinčių vandens telkinių (ežerų, tvenkinių, kūdrų) dugne, dalyvaujant mikroorganizmams.

Sapropelinis purvas – tai mažos mineralizacijos drebučių pavidalo masė, kurioje, priklausomai nuo sapropelio rūšies, randama nuo 15 iki 60 proc. organinių medžiagų, nuo 5 iki 60 proc. – kalcio karbonatų, silicio, magnio, geležies, aliuminio, mangano, fosforo, kalio natrio oksidų, įvairių mikroelementų, cinko, vario, boro ir kt. Be to, sapropelyje yra vitaminų, įvairių amino rūgščių ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų.

* šiuo metu procedūra neatliekama.

 

sapropelis

Vienkartiniai gydomojo purvo paketai „Pino natur“. Durpių purvas susidaro pelkėtose vietovėse, jame gausu organinių medžiagų. Terapinį poveikį lemia temperatūrinis, cheminis ir mechaninis komponentai.

Gydomasis poveikis: stiprina imunitetą ir gerina bendrą organizmo savijautą, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, šalina iš organizmo susikaupusias nuodingas medžiagas ir šlakus ir kt.