Šumano 3D plokštės naudojimas kineziterapijos metu 2016-09-25

Šumano 3D plokštė – tai biodinaminė energetinė sistema, imituojanti natūralaus judėjimo procesus be jokių dirgiklių ar cheminių medžiagų poveikio. Ši platforma skleidžia kruopščiai suderintus trimačius ritmiškus svyruojamuosius impulsus, atitinkančius vibracinius dažnius, esančius tarp žemės paviršiaus ir jonosferos sluoksnių, veikiančius mūsų organizmą fiziškai ir psichologiškai.Į dešinę pusę besisukančiu vibravimu ši plokštė padeda švelniai atitaisyti, subalansuoti ir grąžinti į įprastą ritmą visą žmogaus kūno kaulų sistemą bei organizmą.

Natūralus elektromagnetinis laukas prie žemės paviršiaus turi išreikštą rezonansinę struktūrą. Taip yra dėl nuolatinių žemų dažnių elektromagnetinių bangų susidarymo tarp Žemės paviršiaus ir jonosferos. Gyvybės vystymąsis Žemėje vyksta nuolat egzistuojančių rezonansinių elektromagnetinių virpesių fone. Šie virpesiai turi specifinį sinchronizuojantį poveikį visiems gyviems organizmams. Taip pati gamta sukūrė nuolatinį dažnio signalą, padedantį palaikyti normalią organizmo būseną. Toks elektromagnetinis virpesys yra nuolatinis natūralus gyvybės palydovas. Šumano bangas pirmą kartą moksliškai ištyrinėjo profesorius W. O. Šumanas, todėl šis dažnis šiandien vadinamas Šumano rezonanso dažniu. 

Mokslininkų tyrimai parodė, kad šie dažniai yra beveik identiški žmogaus galvos smegenų dažniams. Šiuolaikiniai gyventojai panardinti į dirbtinę chaotišką elektromagnetinio lauko būseną, todėl natūralus rezonansinis ritmas ir elektromagnetinio lauko pulsavimas prie žemės paviršiaus yra iškreiptas. Tai sukelia žmogaus organizmo funkcinių sistemų sutrikimus, dėl kurių gali išsivystyti neurozės, širdies ir kraujagyslių bei kitos ligos. 

Gydymo poveikis: pagerina bendrą ir lokalų judrumą, ištvermingumą, raumenų koordinaciją; padidina raumenų jėgą ir darbingumą; stabilizuoja stuburą ir visą kaulų sistemą; pagerina kraujo cirkuliaciją ir medžiagų apykaitą, gerina ląstelių vidaus apykaitą ir stimuliuoja visas organizmo funkcijas; mažina skausmą, fizinę ir psichologinę įtampą, jungiamojo audinio pakitimus; suaktyvina sąnarių skysčio gamybą ir kremzlės augimą; gerina pusiausvyrą, virškinimo sistemos veiklą; skatina natūralų ir ramų miegą; sugrąžina kūnui natūralų ritmą.